Жителів ужгородської вулиці забули на десятки років. Вони волають до влади знову і знову

ЗМІ вже неодноразово писали про жахливий стан вулиці Канальна в Ужгороді, публікували і звернення її жителів до міської влади про необхідність якнайшвидшого її ремонту.

 

До прикладу, щодо звернення громадян подане у серпні, на адресу представника ініціативної групи надійшла відповідь-відмова у жовтні. У ній йдеться, що питання ремонту вулиці Канальна розглянули на Засіданні постійної комісії з питань комунальної власності, ремонту житлового фонду, благоустрою міських шляхів та внутрішньо-квартальних територій.

 

Нагадаємо, містяни просили включити їх вулицю у план ремонту наступного року. Проте члени комісії замість того, щоб підтримати сотні проживаючих на Канальній та дати їм надію, «утримались» під час голосування щодо рекомендації Департаменту міського господарства включити об’єкт до першочергових заходів з капітального ремонту на 2020 рік.

 

Люди шоковані відмовою влади і перспективою ще не один рік залишитись без довгоочікуваного ремонту, якого тут не було десятиріччями. І, читаючи про відремонтовані Стрільничну, Антонівську, вони із сумом повертаються у сіру реальність Канальної.

А з приходом справжньої осені з дощами, вулиця перетворюється на другий канал та стає практично не прохідною для пішоходів. А поки місцеві жителі запрошують міське керівництво та депутата від округу С.Фрінта на «відкриту екскурсію», гумові чоботи обіцяють надати. Може хоч так згадають про цю частинку Ужгорода, і тут нарешті з’явиться елементарна інфраструктура європейського міста.

Відтак, жителі Канальної звертатимуться до влади знову і знову, поки їх не буде почуто!

 

 

Тим часом, Богдан Андріїв на платній основі рекламується на ремонтах доріг.

clipnews