В Ужгороді підпалили будинок кандидатки на посаду головлікаря пологового центру

Про це на своїй офіційній сторінці в “Фейсбук” повідомляє народний депутат Роберт Горват.

 

“Сьогодні вночі підпалили будинок Вікторії (саме її конкурсна комісія рекомендувала на посаду головного лікаря пологового будинку – ред.) та Валерія Пантьо. За наявною інформацією, Валерій постраждав від вогню. Будинок також суттєво пошкоджений. Здається, багатомісячна боротьба зі зловживаннями та незаконними схемами навколо призначення керівника міського пологового будинку таки отримала реакцію “зацікавлених” осіб. І складається враження, що Ужгород продовжує перетворюватися на дедалі небезпечніше місто, а місцевий криміналітет втрачає будь-які рамки у тому, що витворяє”, – повідомив Горват.

Нардеп закликав правоохоронні органи розслідувати кричущий випадок максимально відповідально та оперативно.

Нагадаємо, що 31 липня на сайті Ужгородської міської ради з’явився проект рішення “Про проведення повторного конкурсу” в якому управління охорони здоров’я уповноважують провести повторний конкурс.

Під час чергової сесії Ужгородської міськради 5 вересня 26 депутатів проголосували за проведення повторного конкурсу на посаду керівника пологового.

В Ужгороді 11 вересня, біля будівлі міської ради відбувся мітинг медиків пологового будинку. Працівники пологового протестували проти проведення повторного конкурсу на посаду керівника закладу.

Колектив медзакладу просить мера Ужгорода зупинити як свавільне рішення Ужгородської міської ради від 5 вересня 2019 року про призначення повторного конкурсу на посаду головного лікаря медзакладу, а голову Закарпатської ОДА – втрутись в ситуацію, відновити законність та припинити свавілля місцевих посадовців.

clipnews