В Ужгороді мовчазною ходою привертали увагу до проблеми торгівлі людьми

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації спільно із Закарпатською жіночою громадською організацією «Веста», кафедрою соціології та соціальної роботи ДВНЗ «Ужгородський національний університет» за участі представників міської влади провели міжнародну акцію Walk for Freedom (Хода за Свободу).

Акція була приурочена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) і покликана привернути увагу до цієї проблеми в ХХІ столітті.

Суб’єкти взаємодії влаштували мовчазну ходу містом, а на пл. Театральній надавали консультатції щодо безпечної трудової міграції та роздавали інформаційні матеріали із зазначенням гарячої лінії «527» за якою можна звертатись з питань безпечного працевлаштування за кордоном.

У нашій області проживають 30 осіб, яким офіційно встановлено відповідний статус та надана допомога. Насправді постраждалих значно більше, тому не варто зволікати та обов’язково  звертатись до спеціалістів органів соціального захисту населення за консультацією і допомогою!

 

clipnews