Ужгородський коледж культури і мистецтв став інститутом

Приємна новина для поціновувачів культури Закарпатської області, Комунальний  вищий  навчальний  заклад «Ужгородський коледж культури і мистецтв» став інститутом. Таке рішення прийняла на останній сесії Закарпатська облсна рада.

Хочеться зазначити, що підготовку спеціалістів за кваліфікаційним рівнем бакалавр виш розпочав ще минулого року, але назву змінив тільки у цьому році.

Щиросердечно вітаємо педагогічний колектив закладу та директора інституту Наталію Шетелю з вагомим досягненням.

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Шістнадцята сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про зміну типу, назви та затвердження Статуту

Комунального  вищого  навчального  закладу

«Ужгородський коледж культури і мистецтв»

Закарпатської  обласної  ради у новій редакції

Відповідно до Господарського кодексу України, пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Регламенту Закарпатської обласної ради VII скликання, розглянувши звернення трудового колективу Ужгородського коледжу культури і мистецтв,  враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій Закарпатської  обласної ради,   обласна рада  в и р і ш и л а:

  1. Змінити тип та перейменувати Комунальний вищий навчальний заклад «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради (код ЄДРПОУ 02214610) у Комунальний заклад вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради.
  2. Затвердити Статут Комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради, що додається.
  3. Установити, що:

3.1. Студенти Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради продовжують навчання в Комунальному закладі вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради.

3.2. Комунальний заклад вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради  використовує у своїй діяльності ліцензії на надання освітніх послуг, видані МОН України Комунальному вищому навчальному закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради, до переоформлення їх в установленому  законодавством  порядку.

  1. Керівнику Комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради:

4.1. Здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо державної реєстрації змін, зазначених у пунктах 1 та 2 цього рішення, відповідно до законодавства України у місячний термін.

4.2. Забезпечити проходження процедури ліцензування Комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської  обласної  ради в установленому порядку.

4.3. Проінформувати Закарпатську обласну раду про вжиті заходи із виконання цього рішення.

  1. Закарпатській обласній державній адміністрації, у зв’язку з прийняттям даного рішення, забезпечити направлення відповідної інформації до Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України для внесення змін до мережі вищих навчальних закладів.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови облдержадміністрації і профільну постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Голова ради

 

clipnews