Суд в Ужгороді визнав протиправним підвищення тарифів до 7 гривень на проїзд у міських автобусах (ДОКУМЕНТ)

Учора, 30 вересня, Закарпатський окружний адміністративний суд задовольнив адміністративний позов очільника ГО “Карпатська Січ” Тараса Деяка та юриста Юридичної компанії “СНК груп” Володимира Сахарчука та визнав протиправним і скасував рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради №263 «Про тарифи на міські пасажирські перевезення», яким було встановлено тарифи на проїзд в маршрутному транспорті у розмірі 5 гривень для школярів та 7 гривень для всіх інших пасажирів.

“Локальне містечко, короткі маршрути, падіння долара та низька якість обслуговування пасажирських потреб – явно не причини для підвищення цін на поїзд. Тарифний грабіж населення стає прямим джерелом сімейного прибутку мера Богдана Андріїва, брат якого Андрій Андріїв має задекларовані доходи від АТ «Ужгородського АТП-12107» – одного із міських перевізників”, – прокоментував ситуацію Т.Деяк.

Рішення суду вступить у силу після спливу 30-ти днів на апеляційне оскарження. “Тож в Ужгородської міської ради є два шляхи: визнати свою несправедливість, чи подати безнадійну апеляцію та свідомо тягнути час, аби компанії-перевізники і родина Андріїва й далі оббирали населення та наживались на ужгородських школярах”, – заявив Т.Деяк.

 

НОВІ ТАРИФИ НА ПРОЇЗД – НЕЗАКОННІ

НОВІ ТАРИФИ НА ПРОЇЗД – НЕЗАКОННІСьогодні Закарпатський окружний адміністративний суд задовольнив наш із юристом Юридична компанія "СНК груп" Володимир Сахарчук позов та визнав протиправним і скасував рішення міськвиконкому №263 «Про тарифи на міські пасажирські перевезення», яким було встановлено здирницькі ціни на проїзд розміром 5 гривень для школярів та 7 гривень для всіх інших пасажирів. Локальне містечко, короткі маршрути, падіння долара та низька якість обслуговування пасажирських потреб – явно не причини для підвищення цін на поїзд. Одначе не тоді, коли тарифний грабіж населення стає прямим джерелом сімейного прибутку мера Богдан Андріїв (Bohdan Andriyiv)), брат (Андрій Андріїв) якого має задекларовані доходи від АТ «Ужгородського АТП-12107» – одного із міських перевізників.Рішення суду вступить у силу після спливу 30-ти днів на апеляційне оскарження. Тож в Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка є два шляхи : визнати свою несправедливість чи подати безнадійну апеляцію та свідомо тягнути час, аби компанії-перевізники і родина Андріїва й далі оббирали населення та наживались на ужгородських школярах.

Geplaatst door Тарас Деяк op Maandag 30 september 2019

clipnews