Поліція Закарпаття повідомила про підозру у порушенні виборчого законодавства ще восьми членам ДВК

Під час розслідування, розпочатого за фактом незаконного використання виборчих бюлетенів,   а саме надання права голосування особам, які його не мають, правоохоронці встановили ще вісьмох порушників законодавства. Йдеться про членів трьох ДВК на Мукачівщині. 

Слідчі відділу з розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління поліції Закарпаття,  під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпаття, вручили підозри вісьмом членам трьох ДВК, що у Мукачівському районі.

Особам інкриміновано порушення виборчого законодавства за частиною 2 статті 158-1 Кримінального кодексу України, тобто незаконне використання виборчого бюлетеня, вчинене групою осіб.

За скоєне членам трьох ДВК загрожує кримінальна відповідальність. Згідно з санкцією статті, порушення карається позбавленням волі на строк від 5 до восьми років.

У справі триває подальший збір доказів.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

Нагадаємо, що звинувачення у фальшуванні виборів також висунуті на деяких ДВК в Іршавському районі, що входять теж до виборчого округу №69.

Схоже, що нинішньому депутату ВР України Віктору Балозі, варто готувати мандат до повернення, так якщо суди визнають на цих ДВК вибори не дійсними його перемога виявиться «пірровою».

Нагадаємо, що Віктор Балога, виграв вибори у Слуги народу Едгара Токаря, з різницею близько 800 голосів.

clipnews