Піротехніки ДСНС Закарпаття знищили чергові боєприпаси часів Другої світової війни

22 жовтня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС у Закарпатській області вилучено та знищено черговий небезпечний відголосок Другої світової війни. Цього разу це був артилерійський снаряд калібром 152 міліметри.

Даний вибухонебезпечний предмет було виявлено під час проведення земляних робіт на вул. Ужанській в с. Кам’яниця Ужгородського району

Також вчора було знищено ще 30 ВНП, серед яких 17 ручних гранат та 11 міінометних мін калібром 50 мм та дві калібром 82 мм.

Їх піротехніки-надзвичайники “накопали” упродовж минулої доби, проводячи планові роботи з розмінування місцевості в районі полонини Шиса, поблизу смт Ясіня Рахівського району. Дані роботи будуть тривати до повного очищення даної території від небезпечних відголосків Другої світової війни.

З огляду на те, що останнім часом почастішали випадки знаходження вибухонебезпечних предметів, Управління ДСНС України у Закарпатській області застерігає громадян бути обережними при проведенні земляних робіт або прогулянці в лісі, адже будь-якої миті людина може натрапити на відголоски війни. Якщо це сталося, не слід чіпати підозрілий металічний предмет і переміщувати його в інше місце. Категорично забороняється пробувати самостійно знешкодити вибуховий пристрій. Натомість треба позначити місце знахідки й повідомити про це органи влади, місцевого самоврядування, поліцію або зателефонувати до служби порятунку за номером “101”.

 У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews