На Закарпатті викрито заступника керівника Перечинського відділення поліції при отриманні 3 000 дол США і 5 000 грн хабара (відео)

Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно із співробітниками територіального управління ДБР розташованого м. Львові та відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБ України в Закарпатській області викрито схему отримання неправомірних вигод заступником начальника Перечинського відділення поліції ГУНП в Закарпатській області.

Посадовця затримали у м. Перечин, безпосередньо після отримання ним 3000 дол США та 5000 гривень неправомірних вигод.

Так, за не створення «штучних» перешкод підприємцю у лісозаготівлі поліцейський визначив регулярний щомісячний платіж у 5 тис грн неправомірної вигоди.

Ще 3 000 дол США затриманий правоохоронець вимагав за закриття кримінального провадження, яке розпочали стосовно цього ж підприємця.

Наразі фігуранта злочину затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України (вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою) та обрання міри запобіжного заходу.

Триває подальше досудове розслідування. Встановлюється причетність інших осіб до вказаних протиправних дій.

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

clipnews