На Закарпатті стартували дводенні навчання гірських рятувальників по наданню долікарської допомоги постраждалим у горах

З 16 жовтня у с. Пилипець Міжгірського району, на базі готельного комплексу Шепіт Карпат,  розпочалися курси по підготовці рятувальників гірської пошуково-рятувальної частини з надання допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях.  В рамках спільного проекту «Підвищення здатності оперативних підрозділів ДСНС в Закарпатській області», який реалізується Фундацією іHELP Institute та фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, в область прибули польські інструктори на чолі із віце-президентом Фундації Адамом Вишневським. Впродовж двох днів гірські рятувальники опрацьовуватимуть програму навчань та пройдуть практичний курс надання першої долікарської допомоги постраждалим. Для цього польські колеги ділитимуться власним досвідом як робити серцево-легеневу реанімацію, та проводити першочергові заходи під час різного роду травм тіла та при інших невідкладних станах.

Після проходження курсів кожен з 25 рятувальників, які беруть участь у тренінгу, отримають відповідні сертифікати міжнародного зразка.

Такі навички дадуть можливість рятувальникам підвищити  свою професійну майстерність та більш кваліфіковано надавати долікарську  допомогу постраждалим у горах.

 

 

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews