На Закарпатті піротехніки знешкодили смертоносні “дари” війни

2 вибухонебезпечні предмети знищили впродовж 01 жовтня закарпатські піротехніки.

Перше повідомлення про виявлення небезпечної знахідки до рятувальників надійшло о 12:45 з с. В. Геївці  Ужгородського району. Там місцевими жителями у полі було знайдено мінометну міну калібром 82 мм.

А вже о 13:25  тривожний виклик надійшов із вул. Чернишевського,  що у Мукачеві,  де під час проведення земляних робіт було виявлено артилерійський снаряд калібром 85 мм.

Обидві небезпечні знахідки часів Другої світової війни було вилучено, транспортовано до спеціально відведеного для цього місця та знищено шляхом підриву.

З метою запобігання травмуванню людей під час виявлення подібних знахідок, Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає громадян бути обережними. Помітивши підозрілий предмет, схожий на вибухонебезпечний, не чіпайте його. Обгородіть місце знахідки підручними засобами яскравих кольорів та повідомте про вибухонебезпечний предмет за номером 101 або 102. Пам’ятайте, що недотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів може призвести до травмування чи трагічних наслідків.

 

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews