Лісівники Свалявщини вчать дітей піклуватися про флору і фауну

Лісівники Свалявського лісгоспу прививають любов до лісу зі шкільних років. На базі Дусинського лісництва протягом понад 10 років діє шкільне лісництво, вихованцями якого є учні старших класів Дусинської ЗОШ I – III ст.

Крім теоретичних занять, керівники гуртка проводять також практичні заняття безпосередньо в лісі, вчать майструвати шпаківні, привчають до інвентаризації лісових культур, інвентаризації посадкових матеріалів в лісових розсадниках, вчать як правильно збирати насіння. На території лісництва дітей ознайомлюють з різноманітністю деревних порід.

Також на території лісництва розташований міні-розсадник, в якому учні вчаться доглядати за молодими саджанцями. Крім освоєння знань щодо ведення лісового господарства, діти також мають змогу пізнати мисливське господарство. А саме, лісівники навчають вихованців доглядати за дикими зайцями. Багато вихованців гуртка, в майбутньому, мріють пов’язати свою професійну діяльність з лісовою галуззю. Таким чином лісівники Свалявщини вчать дітей піклуватися про флору і фауну.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

clipnews