Керівництво поліції Закарпаття ініціювало службове розслідування щодо поліцейських, відносно яких у мережі розповсюджено компрометуючу інформацію

У ході службового розслідування, яке розпочате поліцією Закарпаття відносно інформації оприлюдненої у мережі Інтернет, компетентні органи проведуть перевірку, за підсумками якої буде винесене рішення

Під час моніторингу мережі Інтернет на одному з регіональних інтернет-ресурсів було виявлено публікацію, у якій йдеться про причетність співробітників поліції Закарпаття до незаконних дій.

У зв’язку з цим, керівництвом поліції краю ініційоване проведення службового розслідування, у ході якого буде перевірено достовірність висвітлених даних. У випадку, якщо інформація підтвердиться, діям причетних правоохоронців буде надана відповідна правова оцінка.

“Позиція поліції Закарпаття залишається незмінною, – зазначив тво начальника ГУНП в Закарпатській області Іван Пеняк. – Якщо інформація підтвердиться, причетні до незаконних дій будуть звільнені з лав Нацполіції та притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством”.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews