Імплантація зубів міфи і реальність

Для того, щоб дати відповіді на найбільш часті питання наших читачів щодо тих чи інших питань пов’язаних з імплантацією зубів ми звернулися до фахівців клініки «Пломбір» (м.Київ), які з радістю поділилися з нами такою важливою і потрібною інформацією. Отже тезисно про міфи послуги «встановити імплант київ».

Міф 1: Імплантація – це процедура встановлення зуба цілком.

Імплант являє собою металевий штифт, який виготовляється на основі титану і прикріплюється до щелепи. Для простоти розуміння, фактично це замінник кореня вашого зуба. А вже після на імплант буде встановлюватися коронка, яка буде імітувати здоровий зуб.

Міф 2: Дуже боляче.

Всі втручання відбуватиметься під анастезіей і при такому положенні справ установка імпланта буде не болючішою, ніж лікування карієсу. Існує навіть можливість вибору загальної анестезії, але це доволі рідка практика і крайній випадок.

Міф 3: Імплант може не прижитися.

Цей міф лише частково правда. За статистикою не приживається менше 1% імплантів. І ця статистика підтверджена і фахівцями нашої стоматологічної клініки. Тому, паніка з цього приводу дещо перебільшена.

Якщо говорити про титан, як про матеріал який використовується для імплантів, то він абсолютно безпечний для організму.

Міф 4: Таку процедуру краще робити за кордоном

Насправді світ став настільки відкритим, що на сьогоднішній день в Україні вже присутні всі найвідоміший світові розробки. Ось наприклад зараз активно встановлюються імпланти фірми Штрауман, які заслужили найкращу оцінку в світі. Тому в цьому питанні вибір за вами, але проблема на сьогоднішній день тільки мантра, що зарубіжна медицина краща. На даний момент приватні клініки зробили все, що б отримати свого клієнта і тому застосовують найсучасніші рішення.

Міф 5: нереальні витрати за часом.

Ця думка є тільки у тих людей, які з цією послугою ще не стикалися. Ті ж хто проходили її хоча б раз, вже знають що вона займає від 20 до 40 хвилин. Навіть видалення зубів мудрості може займати більшу кількість часу. Установка постійних коронок відбувається на 3-4 місяць.

Міф 6: Дискомфорт

Новий зуб у вигляді штифта і коронки нічим не відрізняється від звичайного за розмірами, візуально і не завдає дискомфорту у побуті. У імпланта є одна особливість це менша чутливість. Не більше того.

partnernews