Відкрита дискусія Varosh Talks 4: «Чи справді Закарпаття є туристичним регіоном?»

У вівторок, 24 вересня, в атріумі історичної будівлі Закарпатської облради/ ОДА (Ужгород, площа Народна, 4) відбудеться четверта відкрита дискусія з серії заходів під назвою «Varosh talks». Початок о 18:00

Тема дискусії «Чи справді Закарпаття є туристичним регіоном?»

Наслідуючи декартівську логіку через сумнів як інструмент для осмислення ми ставимо це питання, аби спровокувати максимально широке обговорення, яке разом з тим мало би привести до конкретних думок-стратегії, що потрібно зробити, аби Закарпаття стало справді туристичним регіоном, а туризм – економікою та точною зростання всього регіону.

Спікерами на дискусії виступлять: Федір Шандор, Олександр Коваль, Денис Ман, Максим Адаменко, Інна Пригара.

Модератор дискусії: Андрій Шекета

Водночас, ми запрошуємо й інших зацікавлених та задіяних у сфері туризму людей. Зокрема, запрошуємо до дискусії Анатолій Полосков, Валентин Волошин, Олександр Шершун, Йосип Торпоі, Владислав Товтин, Михайло Барник, Алла Хаятова, Михайло Данканич, Віктор Стинич, Олексій Мєдвєдєв.

Серія відкритих дискусій «Varosh talks» відбувається у співпраці з ГО «Інститут центральноєвропейської стратегії» та виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Довідка за контактами: the.varosh@gmail.com або +380953275590

clipnews