Ужгородський автовокзал і міжнародні перевезення: купи квиток і стій, або залишишся «за бортом» (фото, відео)

Десять хвилин до відправлення. Усі місця зайняті. Здається нічого дивного, проте люди, які придбали квитки на цей рейс у касі автовокзалу, досі не сіли на свої місця. Чому? Бо вони вже зайняті іншими людьми! Від халатності працівників Ужгородського автовокзалу та окремих рейсів, вже постраждало чимало людей.

«Пане, ви зайняли моє місце», – чуєш таке звернення від людини, яка щойно зайшла до автобуса. І у неї є квиток. Тим часом, твоє «квиткове» місце зайняте пасажиром-безбілетником.

Але не «зайцями» єдиними, бували випадки, коли каса автовокзалу продала квиток, а паралельно ці ж квитки перевізник продав через інтернет.

 

Не зважаючи на висвітлення у ЗМІ та запити у компетентні органи, ситуація не змінюється роками.

 

Про чергову таку неприємну ситуацію, що трапилася з ним, повідомив закарпатець Tibor Kalman‎ у соцмережі Facebook.

Приводимо його допис:

Вчора після обіду купив квиток на міжнародній касі ужгородського автовокзалу (вул.станційна 2), заплатив готівкою, ще й напевно самий перший хто купив квиток на цей рейс (місце н.1) рейс Ужгород – Прешов, відправлення о 9.10. мені потрібно доїхати всього лише до Собранців. Кількість людей на платформі мене трохи здивувало… я почекав доки більшість займуть свої місця. Як прийшла моя черга, провідниця (мать єйо) каже, що місць немає, вибачте… приїде інший автобус.🙄 Ці ІДІОТИ не рахують кількість проданих білетів відносно кількості місць в автобусі🤪 інший автобус приїхав майже о десятій)))зараз 11:23 ми заїхали на кордон (ще не відомо коли перетнем), а я не встигаю на роботу, із за чого можу постраждати матеріально. Респект вам чм…ки!

Допис Тібора Калмана викликав жваве  обговорення і зібрав чимало коментарів. Люди ділились своїми історіями, як ставали жертвами протиправних дій працівників автовокзалу та рейсу.

 

 

Як це було у 2015 р. дивіться у сюжеті «Квитки на неіснуючі місця!» Нічого не змінюється:

clipnews