У Карпатах пройде триденний фестиваль активного відпочинку

25-27 жовтня 2019 року в урочищі Занівка (село Чумальово, Тячівський район) відбудеться традиційний фестиваль активного відпочинку “Не межа Fest”! Цього разу він матиме благодійну складову.

У програмі — трейл “The Old forest. 45K”, скелелазіння “The Sun is on the rocks” — п’ять маршрутів різних рівнів складності, показові виступи, МК та спілкування за святковим чаєм біля вогнища.

Як дістатися: урочище Занівка знаходиться у селі Чумальово. До Чумальова можна доїхати на автобусі з Ужгорода, Хуста, Тячева, Буштина. Буштино має залізничне сполучення з Києвом, Львовом, Мукачевом, Ужгородом.

Реєстрація. Для участі у змаганнях кожен учасник має надіслати заявку на пошту nemezak2@gmail.com, та сплатити організаційний внесок — 300 грн. У заявці зазначити: прізвище, ім’я, дату народження, обрану активність (трейл, скелі або ж просто відпочинок).

Цього року у нас позитивні зміни у форматі фестивалю, власне, у його меті: 95% реєстраційних коштів спрямуємо на потреби одного з дитячих будинків Закарпаття. Якого саме — ще будемо радитися з компетентними органами”, — кажуть організатори Віталій Вовчик та Ірина Пінєєва.

Деталі: на сторінці у Facebook — “Хатинка на дереві у лісі. Садиба НЕ межа. Походи і пригоди”

partnernews