ТОП-10 похідних лайфхаків від свалявських лісівників

Ви знали, що експерти похідних справ можуть використовувати навіть самі ординарні речі так, що вони перетворюються на справжні інструменти людини, що виживає?

 

Ми не знали 😁 тому і підготували статтю:

  1. капронові панчохи

Міцні капронові панчохи чудово підійдуть в якості захисту від комарів і кліщів. При бажанні можна пристосувати навіть як футболку.

  1. ПАКЕТ ПРОТИ ХОЛОДА

Одягніть самий звичайний сміттєвий пакет поверх одягу або обмотайтеся харчовою плівкою і ви дуже швидко зігрієтеся, головне обмотатися цими речами дуже щільно.

  1. СОДА І ВОГОНЬ

Харчова сода в поході незамінна. По-перше, розчином (ложка соди на літр води), можна промити овочі. По-друге, содою ж дуже просто загасити невелике вогнище пожежі.

  1. ЯБЛУЧНИЙ УКСУС

Опіки першого і навіть другого ступеня частково можна купірувати яблучним оцтом. Головне, розвести його з водою правильно – пропорція 1: 4. Яблучний оцет прискорює регенерацію тканин і заспокоює біль.

  1. ІЗОЛЕНТА

По-перше, звичайну ізоляційну стрічку цілком можна використовувати як лейкопластир, по-друге, повісьте пару стрічок ізоляційної стрічки під стелею намети і у вас готова проста, але досить ефективна липучка проти комах.

  1. Спасжилет з шкарпатек

Потопаючій людині може стати в нагоді будь-яка підмога, щоб протриматися на воді до прибуття допомоги. Якщо під рукою більше нічого немає, знімайте шкарпетки і набивайте їх гілками, щільніше. Кидайте імпровізований поплавок в воду – довго він не протягне, але необхідний перепочинок забезпечить.

  1.  ФІЛЬТРАЦІЯ ІЗ ВОДИ

Якщо немає інших варіантів можна спорудити імпровізований фільтр з вати і пластикової пляшки. Розріжте пляшку навпіл, прокладете ватою шийку і повільно заливайте воду.

  1. Чіпси замість дров

Ніяк не вдається розпалити багаття? Спробуйте використовувати чіпси в якості розпалювання. Навіть самі натуральні чіпси містять величезну кількість масла і горять краще сірників.

  1. Водонепроникне взуття

Щоб зробити звичайне взуття водонепроникним, натріть його воском або парафіном.

  1. Рюкзак-подушка

Упаковані в мішок речі можна використовувати в якості подушки.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

 

clipnews