Суд визнав винним директора Департаменту міського господарства Ужгорода в ненаданні інформації депутату (ВІДЕО)

Суд визнав винним директора Департаменту міського господарства Володимира Бабидорича і засудив до штрафу в 3400 грн.

Суд в Ужгороді оголосив вирок директору Департаменту міського господарства Володимиру Бабидоричу за ненадання інформації щодо комунального майна.

Про таке повідомляє громадський правник Віталій Грегор із зали судових засідань.

Кримінальну справу #308/15179/18 по обвинуваченню скандального директора Департаменту міського господарства Ужгородської міськради Володимира Бабидорича за перешкоджання депутатській діяльності міського депутата Віктора Щадея розглядає суддя Ужгородського міськрайсуду Андрій Іванов. Суд заслухав останнє слово обвинуваченого, який свою вину не визнає і пішов в нарадчу кімнату.

Суд визнав Володимира Бабидорича винним у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст.351 КК України і засудив до покарання у виді 200 неоподатковуваних мінімумів (3400 грн.) Прокуратура планує оскаржувати даний вирок у зв’язку із м’якістю покарання.

Як зазначає В. Грегор, такий вид обвинувачення по даній статті Кримінального кодексу є прецедентним, оскільки є першим вироком на Закарпатті і третім по Україні.

Як повідомлялось раніше, чиновнику Ужгородської міської ради Володимиру Бабидоричу інкримінувалось обвинувачення за ч.1 ст. 351 Кримінального кодексу України через ненадання депутату запитуваної інформації щодо комунального майна, яка передбачає покарання від штрафу до обмеження волі до 3 років.

⚠️⚠️⚠️?‍⚖***Суд визнав винним директора Департаменту міського господарства Володмира Бабидорича і засудив до штрафу в 3400 грн.Суд в Ужгороді оголошує вирок директору Департаменту міського господарства Володмиру Бабидоричу за ненадання інформації щодо комунального майна Кримінальну справу по обвинуваченню скандального директора Департаменту міського господарства Ужгородської міськради Володимира Бабидорича за перешкоджання депутатській діяльності міського депутата Віктора Щадея розглядає суддя Ужгородського міськрайсуду Андрій Іванов. Суд заслухав останнє слово обвинуваченого, який свою вину не визнає і пішов в нарадчу кімнату.☝️ Суд визнав Володимира Бабидорича винним у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст.351 КК України і засудив до покарання у виді 200 неоподатковуваних мінімумів (3400 грн.).? Слід відзазначити, що даний вид обвинувачення по даній статті Кримінального кодексу є прецедетним, оскільки є першим вироком на Закарпатті і третім по Україні.Як повідомлялось раніше, згідно принципової позиції Ужгородської місцевої прокуратури високопосадовцю Ужгородської міської ради Володимиру Бабидоричу інкримінувалось обвинувачення за ч.1 ст. 351 Кримінального кодексу України через ненадану депутату запитуваної інформації щодо комунального майна, яка передбачає покарання від штрафу до обмеження волі до 3 років. https://zakarpattya.net.ua/News/186777-Dyrektoru-Departamentu-miskoho-hospodarstva-Uzhhorodskoi-miskrady-oholosheno-pro-pidozru

Geplaatst door Vitaliy McGregor op Zondag 8 september 2019

 

 

zakarpattya.net.ua

clipnews