Прокуратура затвердила обвинувачення посадовій особі Тячівської районної ради, яка незаконно продала будівлю «Тячівської районної друкарні»

Тячівською місцевою прокуратурою затверджено і скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно посадової особи Управління майном району Тячівської районної ради, яка зловживаючи  службовим становищем, незаконно відчужила комунальну будівлю «Тячівської районної друкарні».

 

 Нерухомість площею 562,7 м кв, продано з аукціону у жовтні 2015 р. місцевому мешканцю за 480 тис. грн, з порушенням діючого законодавства.  У подальшому, підозрювана, усупереч своїх посадових обов’язків, зловживаючи службовим становищем, відчужила вказану нерухомість переможцю торгів. Вже через деякий час, покупець приватизував та перепродав нерухомість третій особі.

Згідно висновку експерта, фактична вартість комунального майна «Тячівської районної друкарні» становить майже 686 тис. грн.

 У рамках даного кримінального провадження, за клопотанням слідчого, погодженим із прокурором на будівлю накладено арешт, з метою недопущення його подальшої перепродажі.  Наразі третій власник оскаржує це рішення слідчого судді у Закарпатському апеляційному суді.

 Дії підозрюваної кваліфіковані за ч.2 ст.364 КК України, тобто зловживання службовим становищем, тобто умисному, з метою отримання неправомірної вигоди для інших фізичних осіб, використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам.

 Досудове розслідування здійснювали слідчі Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області. Тячівська місцева прокуратура забезпечила процесуальний контроль за ходом слідства.

Довідково:

Вже за результатами судового розгляду вказаного провадження в суді, прокуратура матиме можливість ініціювати питання про повернення вказаної нерухомості у комунальну власність.

 

Пресслужба прокуратури Закарпатської області

clipnews