Правоохоронці Закарпаття виявили за добу 17 п’яних водіїв, один з яких перебував під дією наркотиків

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття  задокументували випадки керування транспортними засобами у стані  сп’яніння в Ужгородському, Мукачівському, Тячівському, Рахівському, Хустському районах. Ще 8 нетверезих водіїв виявила патрульна поліція області. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.

 

Трьох п’яних водіїв виявили за минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення.

У селі Паладь-Комарівці зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2101», який робив незрозумілі маневри. Водій, місцевий житель, не мав водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,26 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

У селі Велика Добронь Ужгородського району поліцейські зупинили за маневрування автомобіль марки «ВАЗ-2107», яким керував житель Мукачівщини. Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,71 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Оноківці на Ужгородщині ввечері працівники поліції виявили автомобіль марки «ЛУАЗ», який з’їхав з дороги в кювет. Водій, житель села Чертеж Ужгородського району, не мав водійського посвідчення та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 2,76 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

У Тячеві опівночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Меrсеdеs» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак і не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував у неадекватному стані житель села Нижня Апша. Правоохоронці запідозрили, що молодий чоловік перебуває під дією наркотиків, що підтвердилося під час відповідного тесту в лікарні. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані наркотичного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У Дубовому на Тячівщині працівники групи реагування патрульної поліції зупинили водія незареєстрованого мотоцикла, який керував без захисного шолома. Водій, житель села Красна, не мав документів на право керування і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

У поліцію Рахова вночі надійшло повідомлення про те, що містом їздить п’яний чоловік на автомобілі марки «ВАЗ-2105». Працівники групи реагування патрульної поліції зупинили в місті вказаний автомобіль, за кермом якого перебував житель селищі Ясіня. Під час медосвідування в лікарні у водія виявили 0,86 проміле алкоголю. На нього склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили від керування.

У Чинадієві на Мукачівщині вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Fоrd Fосus» іноземної реєстрації, на якому не працював поворотник під час виконання маневру. Водій, місцевий житель,  перебував у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні в чоловіка виявили 1,36 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Сокирниця Хустського району ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-21099», на якому не працювали задні габарити. Водій, житель села Стеблівка, перебував у стані алкогольного сп’яніння, не надав водійського посвідчення та відмовився проходити медосвідування. На правопорушника в присутності свідків склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

У селі Богдан на Рахівщині працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-21099», який робив незрозумілі маневри. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,44 проміле алкоголю. На правопорушника склали  відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

Ще 8 п’яних водіїв виявили за минулу добу працівники  обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області  

 

clipnews