Популярні напрямки для відпочинку від «Євротур»

Туристичне агентство «Євротур» Львів пропонує цікаві варіанти для відпочинку в будь-який сезон по всьому світу.

Туристична компанія Evrotour працює на ринку з 2005 року. За цей час були втілені мрії багатьох львів'ян про подорожі по різних країнах світу. Ми пропонуємо відвідати унікальні за своєю природною красою країни не тільки влітку, а й взимку. Наші фахівці в короткий час підберуть оптимальний варіант відповідно до вимог клієнтів та їх фінансових можливостей.

 Протягом багатьох років тури до Європи користуються величезною популярністю. Поєднати морський відпочинок зі знайомством з унікальними історичними пам'ятниками можна в таких країнах:

• Греції. Ця найдавніша країна є батьківщиною легенд та міфів. Вона знаменита своїми унікальними морськими курортами та античними пам'ятниками. Бюджетним напрямком є ​​курорти острова Пелопоннес з чистими пляжами та красивою природою. Саме тут збереглося безліч останків древніх храмів і знаходиться відома статуя Зевса.

• Італії. Тут в зимовий час можна покататися на лижах на білосніжних схилах альпійських гір, де є безліч туристичних баз з сучасним обладнанням. Влітку туристів приваблюють мальовничі пляжі прибережних містечок. Без перебільшення можна стверджувати, що кожне італійське місто є музеєм під відкритим небом. А краса навколишніх пейзажів нікого не може залишити байдужим.

Для літнього відпочинку також підходящим варіантом є Туреччина, Іспанія, Кіпр і Болгарія. Сюди можна купити гарячі путівки за доступними цінами. Як і раніше залишається одним з найпопулярніших європейських туристичних напрямків Чехія. Це країна відрізняється дивовижною старовинною і сучасною архітектурою. Крім того вона славиться своїми пивоварними традиціями.

На сайті туристичного агентства можна самостійно здійснити пошук туру за визначеними критеріями. У запропонованій формі необхідно вказати країну, а також період, в який планується подорожувати. Можна додатково використовувати різні фільтри, наприклад, тип харчування, види послуг та інше. Крім того на сайті туроператора є спеціальний розділ для туристів. У ньому розповідається про особливості перебування в різних країнах і як правильно підготуватися до подорожі.

partnernews