Ось чому школярі Ужгорода обов’язково мають одягати світловідбиваючі жилети (Фотофакт)

На календарі 1 вересня – День знань, свято Першого дзвоника. Правда у більшості учбових закладів обласного центру урочиста лінійка відбудеться у понеділок, 2 вересня.

Серед цьогорічних нововведень – скасовується співбесіда при вступі до 1 класу та обов’язкова шкільна форма, оцінки учнів не оголошуватимуть, не буде й дошок пошани для відмінників. Окремий пункт приділили безпеці юних школярів. Відтепер учні 1-4 класів повинні носити світловідбиваючі жилети в темний час доби по дорозі в школу і додому. Ними школярів мають забезпечити безплатно.

 

Для міста Ужгорода нововведення з жилетами дуже актуальне. Ужгородець Yuriy Lomakin 1  вересня розмістив фотографію типового міського перехрестя у вечірній час та додав коментар:

Пішохідний перехід по вулиці Заньковецької. Поруч перехрестя і ще декілька таких самих – абсолютно неосвітлених. + «бички», припарковані поруч з перехрестям перекривають видимість як водіям, так і пішоходам.

Зрозумілою тепер стала ініціатива видавати школярам світловідбивні жилети – це дешевше, ніж слідкувати за справністю освітлення. І це ще обласний центр.

 

 

 

clipnews