Наркодиллерів під варту: на Закарпатті прокуратура повстала проти «гуманного» суду

Прокуратура оскаржила запобіжні заходи, обрані слідчими суддями Ужгородського міськрайонного суду дев’ятьом підозрюваним у наркоторгівлі.

 

Прокуратура Закарпатської області  оскаржила обрані слідчими суддями Ужгородського міськрайонного суду запобіжні заходи дев’ятьом  закарпатцям, які підозрюються у збуті наркотичних і психотропних речовин на території Ужгородщини, Мукачівщини та Тячівщини.

У апеляційних скаргах прокуратура наголошує на невідповідності обраних запобіжних заходів тим негативним ризикам, які виникають для населення у вказаній категорії справ та тяжкості інкримінованих злочинів.

У судовому засіданні прокуратура проситиме скасувати ухвали слідчих  суддів Ужгородського міськрайонного суду стосовно підозрюваних та постановити нові, якими обрати запобіжний захід  у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі не менше 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що складає близько 960 тис грн.

Довідково:

17 вересня 2019 року, за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області співробітниками УСБУ в Закарпатській області та ГУНП в Закарпатській області проведено більше 40 санкціонованих обшуків.

 У ході їх проведення  виявлено та вилучено наркотичні засоби та прекурсори, загальна вартість яких на чорному ринку становить понад 500 тисяч гривень, різноманітну зброю, набої до неї та значні суми готівки у національній та іноземній валютах.

Правова кваліфікація у  кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.

Триває подальше досудове розслідування.

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

 

clipnews