На Закарпатті поліція затримала 23 нелегалів, які намагалися незаконно перетнути кордон з ЄС

Група іноземців без документів намагалася перетнути кордон і потрапити з України до Євросоюзу. Співробітники прикордонної служби звернулися до поліції Великоберезнянщини з проханням допомогти у затриманні правопорушників, які вчиняють незаконні дії. Осіб розшукано та доставлено до прикордонного відділку .

 

Сьогодні, 3 вересня, вранці до поліції надійшло повідомлення від працівника прикордонної служби про те, що прикордонний наряд потребує допомоги поліції для затримання правопорушників. За викликом виїхала слідчо-оперативна група, яка з’ясувала, що невідомі громадяни намагалися незаконно перетнути кордон, та побачивши наряд прикордонників, почали утікати у невідомому напрямку. Для припинення правопорушення працівниками прикордонної служби було здійснено попереджувальні постріли у повітря, після чого, 23 нелегальні мігранти були затримані відповідно до чинного законодавства. Станом на тепер анкетні дані порушників та їх громадянство встановлюються. В той же час, тривають слідчі дії зі встановлення місця перебування ще трьох невідомих громадян, яким вдалося втекти з місця події.

За фактом незаконного переправлення осіб через держкордон, у поліції відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 332 Кримінального кодексу України. У справі тривають пошукові заходи.

Нелегальних мігрантів тим часом доставлено до прикордонного відділу смт Великий Березний для проведення фільтраційних заходів.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews