“Камери – ваш приціл!” – Карась “пропісочив” Шуфрича на засіданні Нацради, той не знав, куди ховати очі (відео)

На засіданні Нацради з ТБ і радіо активіст Євген Карась висловив все, що думає екс-депутату і власнику телеканалу NewsOne Нестору Шуфричу. Кадри, як Карась “пісочити” Шуфрича, оприлюднили в  Twitter , передає “Діалог.UA”.

Сьогодні, 5 вересня, Нацрада з ТБ і радіо зібрався на засідання з питання  анулювання ліцензії проросійському NewsOne. Був присутній там і власник  телеканалу Шуфрич, про що сильно пошкодував. Карась виступив з потужною промовою про те, чому NewsOne не повинно бути в Україні. ” У мене 14 загиблих знайомих, друзів …

Іноді мені соромно, що список росте і я кого-то можу не згадати відразу. Тому що війна йде, і будуть ще загиблі! І ви говорите про тарифне геноциді? Про бідності? Так, бідність дозволяє вам найняти дві сотні тих людей, яких ви з 6:30 ранку будували, як батальйони, і привести сюди на захист NewsOne … ви грабували, а тепер зараз ви повертаєте ці засобів, наймаючи цих ваших медіапушек! “- заявив активіст.

Він звинуватив  Шуфрича в тому, що він на замовлення Москви перетворив свій телеканал в зброю. Дуже ефективна зброя. ” Війна триватиме! І до неї вже готуються Швеція, Польща, Чорногорія, де ваші друзі майже зробили переворот … Завтра вона (війна – ред.)

Тут може бути. І поки тут немає (російських) солдат, працюють ваші камери, камери – це ваш приціл! “- заявив Карась. Він розповів про розмову в Авдіївці з терористом “ДНР”, який скаржився, що пішов вбивати своїх співгромадян через російської пропаганди. ” А ви будете говорити нам про свободу слова? Завтра сюди прийдуть російські танки, може бути.

Через таких, як ваші канали. І не розповідайте тут про свободу слова та демократії! Ви сюди несете війну! Від неї всі втомилися, але ви сюди її принесли. Побійтеся Бога! “- заявив активіст.

Показовим є те, як поводився Шуфрич під час виступу Карася. Йому явно було ніяково – він відвертався і ховав очі.

 

 

clipnews