Закарпатські правоохоронці переймали досвід реагування на кризові ситуації у канадських колег

У рамках двостороннього співробітництва між поліцейськими різних країн, канадські правоохоронці спільно з керівництвом закарпатської поліції вручили поліцейським сертифікати про підвищення кваліфікації та набуття ними знань кризової комунікації у випадках, коли ситуація отримує непередбачуваний розвиток

Сьогодні, 2 серпня, в Мукачеві відбулось урочисте вручення сертифікатів міжнародного зразка закарпатським поліцейським. Правоохоронці з різних районів Закарпаття підвищували рівень знань щодо умов праці у кризових ситуаціях. Участь у урочистостях взяли керівник канадської місії Глен Мартіндейл та його заступник Кен Фостер.

З вітальним словом до поліцейських звернувся заступник начальника ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Іван Пеняк.

Він привітав правоохоронців із здобуттям безцінних знань та побажав їм успіхів у професійному зростанні.

Також у врученні сертифікатів взяв участь начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області підполковник поліції Олександр Боднарчук.

Слід наголосити, що Канадська поліцейська місія вже не вперше бере участь у процесі формування навчальної бази поліції Закарпаття для забезпечення високого рівня захисту населення. Завдяки цьому правоохоронці мають можливість отримувати відповідні знання.

Наостанок поліцейські запевнили, що і надалі виконуватимуть свою роботу професійно, адже вони покликані перш за все поважати та охороняти права і свободи громадян.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області

clipnews