Винуватицю автотрощі в Ужгороді звільнили з-під варти, бо родина постраждалих взяла гроші (відео)

Родина дівчини, яка була винуватою в аварії, запропонувала родині постраждалого компенсацію і постраждалий погодився. Повідомляє prozak.info.

Як ми повідомляли,  в Ужгороді сталася страшна аварія за участі автомобілів Порше та Форд. В результаті аварії молодий чоловік опинився в реанімації з дуже важкими травмами.

Згодом   поліція затримала 21-річну студентку зі Сваляви, яка була за кермом Порше, а суд обрав їй запобіжний  захід –     тримання під вартою без права застави.

Лише сьогодні Апеляційний суд таки випустив дівчину. Вона сидітиме під цілодобовим домашнім арештом.

У соцмережах жваво обговорювали це рішення суду і багато хто звинувачував суддів мало не в хабарництві.

Однак стало відомо, що родина винуватиці аварії запропонувала родині постраждалого компенсацію і ці погодилися.

 

А згодом дружина постраждалого пояснила це рішення. Мовляв і матір винуватиці стало шкода та й їхня родина через довготривале лікування чоловіка опинилася в скрутному становищі. “Дякую всім за підтримку та допомогу на лікування, ми б без Вас не впорались! Ще раз прошу розуміння у кожного з Вас”, – написала дружина постраждалого Юля Костюк на своїй сторінці у Фейсбук.

У деяких коментарях у соцмережах йдеться про те, що кошти на лікування Олександра Костюка збирало багато людей, тому така поведінка родини Костюків дещо дивна. Але більшість користувачів соцмереж у своїх коментарях підтримали Юлю та Олександра.

clipnews