В Закарпатській області відбулось третє засідання робочої групи з розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку на період 2021 – 2027 років

1 серпня у сесійній залі обласної ради відбулось засідання робочої групи з  розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років за участі першого заступника голови облдержадміністрації Івана Дурана, т.в.о. директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галини Руснак, експерта програми з регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Петра Мавка, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, представників наукових та освітніх кіл, бізнесу, владних та громадських організацій, органів місцевого самоврядування.
І. Дуран зазначив, що реалізація заходів Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області повинна сприяти інтенсивному розвитку краю, стимулювати взаємодію органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадськості.
Під час доповідей та презентацій йшлося про заходи з розробки Стратегії розвитку Закарпатської області, які повинні бути реалізовані згідно з чинним законодавством, відповідною урядовою Методикою та базуватися на засадах смарт-спеціалізації регіону. Після проведення необхідних заходів з узгодження та корегування Стратегії, планується подати відповідний проект на розгляд сесії обласної ради для її затвердження.
Експерт програми з регіонального розвитку Програми “U-LEAD з Європою” Петро Мавко, зазначив, що на Закарпатті заходи із розробки Стратегії є доволі динамічними та продуктивними.
Під час засідання члени робочої групи ознайомилися з напрацюваннями SWOT-аналізу, пріоритетами смарт-спеціалізації регіону та проектом операційної цілі «Підтримка малого і середнього підприємництва».
В ході засідання було обговорено алгоритм подальших дій із розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2021-2027 років та Плану заходів з її реалізації.
В результаті обговорень робоча група схвалила SWOT-аналіз до проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років та Плану заходів з її реалізації.
Усі пропозиції та зауваження будуть узагальнені та враховані під час підготовки стратегічних напрямів, цілей та завдань.
Детально про розробку стратегічного документу розвитку області можна дізнатися на офіційній веб-сторінці облдержадміністрації у розділі «Економічний блок» – підрозділ «Регіональні програми розвитку» або за посиланням https://carpathia.gov.ua/storinka/strategiya-rozvytku-zakarpatskoyi-oblasti-na-period-2021-2027-rokiv

clipnews