В Ужгороді презентували онлайн-курс «Взаємодія органів влади з громадськістю»

Як вплинути на формування політики, щоб вона відповідала нашим потребам? Як громадськість може взаємодіяти з органами влади і як органи влади можуть взаємодіяти із громадськістю? Відповіді на ці питання були озвучені під час Регіональної презентації  онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю»  6 серпня 2019 року у приміщені малого залу засідань Закарпатської обласної державної адміністрації.

«Взаємодія із громадськістю – це одне із найважливіших завдань виконавчої влади на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Ми дотримуємося принципів прозорості та відкритості у своїй діяльності, а для цього намагаємося ефективно комунікувати із громадськістю краю.  Такі онлайн курси надають необхідні знання та підвищують фаховий рівень державних службовців, не відриваючи при цьому їх від місця праці, що важливо, оскільки ми відчуваємо значний брак кадрів» – зазначила Руслана Натуркач, керівник апарату Закарпатської ОДА .

Елеонора Вишняк, представниця БФ «Центру громадських ініціатив», Закарпатського хабу організацій громадянського суспільства розповіла про основні принципи,  засади та інструменти взаємодії державних органів із громадськістю та представила  онлайн курс «Взаємодія органів влади з громадськістю» на платформі Prometheus. Метою даного курсу є ознайомити фахівців структурних підрозділів з питань взаємодії з медіа та зв’язків з громадськістю в апаратах органів державної влади із сучасними принципами, стандартами, механізмами та інструментами взаємодії органів державної влади з громадськістю; розвинути їхні навички планування, здійснення та оцінки результатів взаємодії з громадськістю. Водночас курс розрахований на ширшу аудиторію: працівників інших структурних підрозділів органів державної влади, які в своїй діяльності взаємодіють з громадськістю; широке коло осіб (включно з представниками громадськості), зацікавлених у набутті знань про принципи та стандарти взаємодії з громадськістю, що стануть корисними в їхній діяльності.

Що дає онлайн курс для державних службовців:

  • Інформацію про рівні взаємодії з громадськістю;
  • Знайомство з кращими практиками такої взаємодії;
  • Додаткові кредити для самоосвіти.

Під час зустрічі присутні обговорювали питання взаємодії з громадськістю на регіональному рівні, зазначали проблеми у цій сфері та шукали ефективні шляхи налагодження ефективної та конструктивної взаємодії із громадськістю на всіх етапах формування політики.

Даний онлайн-курс розроблений у рамках проекту «Підтримка реформи державної служби в Україні шляхом посилення співпраці громадськості та Уряду», який фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії та реалізується ПРООН в Україні, є частиною програми ПРООН із демократичного врядування.

 

clipnews