Ужгородському міському голові Андріїву не сподобався колір пандусу поряд з його родинною нерухомістю (фото)

Трохи оговтавшись після невдалого походу на вибори до Верховної Ради під знаменами Опозиційного Блоку, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв знову почав шукати собі пригоди на п’яту точку.

Близько 21.30, 7 сепрня, мер Ужгорода вирішив з’ясувати стосунки з робітниками, які встановлювали пандус до будівлі №17 на площі Петефі в Ужгороді. Міському голові не сподобався колір плитки пандуса, хоч на фото видно, що він ідентичний кольору тротуарної плитки адже вони виготовлені з одного й того ж матеріалу.

За свідченням робітників від мера добряче тхнуло перегаром і він щось бубонячи собі під ніс та погрожуючи перевіркою пішов геть.

 

 

Цікаво, що у сусідній будівлі за №19, яка належить жінці Ужгородського міського голови Богдана Андріїва взагалі немає ніякого пандусу, але це не дуже турбує мера.

До речі, прокуратура Закарпатської області та УЗЕ ніяк не вручать підозру Андріїву, який використовуючи своє службове становище здійснює спроби завадити оренді землі сусідом, бо має намір залізти на чужу територію. Фактично перешкоджає підприємству сплачувати кошти до бюджету міста чим наносить шкоду громаді обласного центру. При цьому для тиску на підприємця задіює служби Ужгородської міськради.

Так сталося і цього разу. Вранці, 8 серпня, до пандуса, що знаходиться поряд з нерухомістю Андріїва прийшли архітектор, начальник відділу державного архітектурнобудівельного контролюУжгородської міської ради та два працівники муніципальної поліції. Очевидно, вони так і не зрозуміли, що привиділося на п’яну голову їх  шефу.

Горе-мер дістав уже переважну частину ужгородців. Останні дуже не задоволені тим, що очільник міста вирішує в основному свої “шкурні” питання, в той же час обласний центр Закарпаття перебуває у занедбаному стані.

 

Зупинити мародера!

Не є секретом, що ужгородський 500-гривневий мародер збагачується не тільки за рахунок багатомільйонних відкатів з неякісних ремонтів доріг та отримання його підприємством десятків мільйонів гривень «компенсації» з держбюджету за перевезення ужгородських пенсіонерів та розкраданням коштів громади, а й відвертим шантажем підприємців та вимаганням хабарів. І як не дивно місцеві бізнесмени, як отара овець згоджуються з цим і несуть свої кровно зароблені гроші хапузі.Але не всі підприємці хочуть бути «обідраними» 500-гривневим. Нещодавно родина Ужгородського мера придбала у ході сумнівних торгів приміщення «Ексімбанку» на площі Петефі в Ужгороді та одразу ж вступила в конфлікт з власниками сусіднього будинку. Використовуючи своє службове становище міський голова здійснює спроби перешкодити оренді землі сусідом, бо має намір залізти на чужу територію. При цьому задіює служби Ужгородської міськради. Коли Андріїв зрозумів, що не має шансу залякати підприємство, то вирішив цинічно прикритися турботою про школярів ЗОШ №9, феєричний балбес запропонував ділянку де знаходиться електропідстанція з напругою 10 000 вольт облаштувати під спортивний майданчик…До честі депутатів Ужгородської міськради вони на черговій сесії не підтримали пропозицію мера, нездоровий апетит якого перейшов усі межі здорового глузду. Тоді міський голова привселюдно заявив, що заветує це рішення, корупційний конфлікт інтересів наявний – заробить ще одне кримінальне провадження.А що далі? Очевидно, що за два тижні після дострокових парламентських виборів 21 липня, новообраним парламентом будуть оголошені достроковіі місцеві вибори, які відбудуться восени 2019 роки. 500-гривневу мародера винесуть на смітник історії і йому доведеться відповідати за корупційні злочини, адже на даний момент для нього у кримінальній справі про розкрадання 6,5 мільйонів гривеь на реконструкції «Совиного гнізда» , обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з під неї мер вийшов заплативши майже пів мільйона застави. Шановні підприємці Ужгорода! Перестаньте бути отарою овець – відстоюйте свої законні права усіма доступними методами!Зупинимо мародера разом!

Geplaatst door Трибуна op Donderdag 30 mei 2019

clipnews