Улюблена ужгородцями акція «Фото патріота» повертається 23 та 24 серпня (відео)

Зроби патріотичне фото на тлі українського прапора — допоможи закарпатським військовим!

До Дня Прапора та Дня Незалежності України 23 та 24 серпня в Ужгороді традиційно відбудеться благодійна акція «Фото патріота». Спеціальна фотозона у національних кольорах та найкращі ужгородські фотографи допоможуть усім охочим зробити гарний святковий портрет або сімейне фото. Оплата символічна – на розсуд містян. Усі гроші будуть спрямовані волонтерами Руху підтримки закарпатських військових на допомогу воякам.

 

Сергій ДЕНИСЕНКО

організатор акції «Фото патріота»

Ініціатива цікава, вона завжди має величезну популярність. Люди адресно одягаються гарно, у вишиванках, беруть із собою гарно вдягнених людей. Приходять, аби зробити спеціально таке фото. 23 і 24 серпня, два дні, із 11 до 19 години усіх запрошуємо, це буде локація Руху підтримки закарпатських військових, там буде ще ярмарок, лотерея та усе інше. Ну, і наша фотозона. Кращі фотографи робитимуть святкові патріотичні фото на тлі жовто-блакитного прапора, світлини будуть розміщені у мережі. 

Тож, усіх небайдужих запрошують долучитися до акції. Вона триватиме на Набережній Незалежності біля лінгвістичної гімназії 23 та 24 серпня з 11:00 до 19:00. Усі світлини опублікують на сторінці «Фото патріота. Ужгород» у мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/patriot.uzh/).

clipnews