Ряди Закарпатської поліції поповнилися молодими слідчими та оперативниками

У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області в урочистій обстановці приймали присягу майбутні слідчі та оперативники кримінальної поліції. 

 

 

Сьогодні, 1 серпня, в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області приймали Присягу поліцейського майбутні слідчі та оперативники кримінальної поліції.

З вітальним словом до учасників урочистостей звернувся начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області підполковник поліції Олександр Боднарчук.

Складання Присяги поліцейського на вірність Українському народові закріплено ст.64 Закону України «Про Національну поліцію».

В урочистій обстановці Присягу прийняли старші сержанти поліції Ярослав Онисько та Галина Коваль, рядові поліції Тетяна Барна, Іван Білоус, Юрій Даш, Едуард Кушнір, Сергій Лебедько, Микола Мисловський, Микола Михальчич.
Молоді слідчі та оперативники присягнули  вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Незабаром молоді правоохоронці відбудуть до центрів первинної професійної підготовки для проходження навчання за програмою підготовки слідчих та оперуповноважених кримінальної поліції.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 

 

 

clipnews