Мер Ужгорода влаштував війну пандусам для інвалідів і поплатився (фото)

Це схоже на абсолютне блюзнірство 

 

Одне з відділень ПриватБанку на площі Петефі в Ужгороді вирішило встановити пандус для зручності входу до банку людей з інвалідністю та мам з дитячими візочками. Цілком цивілізована практика, яка заслуговує на похвалу.

Але влада міста вирішила провчити банк. У мерії зобов’язали банк демонтувати пандус. Причина – встановлення пандусу не було погоджене “з усіма інстанціями”.

Тобто, у мерії пішли проти здорового глузду. Більше жодних проблем в місті немає і найбільшим злочином перед громадянами влада міста вважає встановлення пандусу для людей з обмеженими фізичними можливостями та мам з дитячими візочками. Все решта у нас в центральній міста в порядку. Тобто, мерії начхати на незаконні реконструкції будинків у центральній частині міста, начхати на зруйнований будинок Фунданича, начхати на засилля абсурдної реклами та білбордів, начхати на примітивні сіті-лайти на Волошина, а от пандус ПриватБанку є тим, що псує вид міста.

 

Все просто. Поруч будівля Ексимбанку, яку купив мер. На площі Петефі вже повирубували дерева перед цим банком, щоб не затуляли банк. А тут ще й під боком конкурент. Потрібно покарати.

Читайте також: Ужгородському міському голові Андріїву не сподобався колір пандусу поряд з його родинною нерухомістю (фото)

Блюзнірство примітивного мера не має меж. Андріїв навіть не задумується над тим, що вже зовсім скоро його з Ужгорода гнатимуть копняками.

 

Василь Коваль для Prozak.info

 

Радує, що ужгородці однозначно висловили думку на підтримку споруди для інвалідів.

Нижче публікуємо зливу коментів з цього приводу.

 

 

 

Тим часом, жителі цілої вулиці мають реальну проблему і волають про допомогу. Чи почує їх влада?

Ужгородське бездоріжжя – сумні реалії вулиці Канальна (відео)

 

А це міські “пандуси”, у тому числі біля мерії. Андріїв з підлеглими, ви де?!

 

clipnews