Інформація про напад із ножовим пораненням на юнака в Ужгороді не відповідає дійсності?

Інформацію про напад спростовує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

 

Розповсюджена в Інтернет-мережі та окремих ЗМІ інформація про напад компанії невідомих на юнака в Ужгороді й поранення останнього ножем у серце не відповідає дійсності. 

 

Учора ввечері та сьогодні, 2 серпня, зранку в мережі Інтернет з’явилася інформація, яку підхопили та розповсюдили окремі ЗМІ. У ній йдеться про те, що вчора ввечері група невідомих напала з ножем на хлопця в Ужгороді, завдавши йому ножового поранення в серце.

Поліція провела ретельну перевірку даної події. До правоохоронців надійшло повідомлення від медиків про те, що в міську лікарню доставлено з непроникаючим пораненням грудної клітини жителя м.Ужгорода 1999 р.н. Стан потерпілого задовільний, внаслідок поранення серце та інші життєво важливі органи не зачеплено.

Сам потерпілий ужгородець категорично відмовляється від написання заяви в поліцію з даного приводу. Претензій ні до кого не має.

Поліцейські також переглянули записи камер відеоспостереження, розташованих у районі вулиць Духновича-Корятовича, де буцімто відбувалася дана подія. Підтвердження нападу трьох невідомих із ножем на перехожого, як повідомило джерело в мережі Інтернет, не знайдено.

Поліція Ужгорода продовжує перевірку за даним фактом і визначається з правовою кваліфікацією події.

Водночас звертаємося із застереженням до громадян і до представників ЗМІ – не подавати неперевірену інформацію, яка може набути негативного розголосу в суспільстві й дестабілізувати ситуацію в місті. Наперед вдячні за порозуміння.

 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

clipnews