Закарпаття трусить – силовики арештовують фальсифікаторів виборів і «продавців» голосів (фото, відео)

Закарпаття трусить – силовики арештовують фальсифікаторів виборів. З інших областей України на Закарпаття прибуло підкріплення спецпідрозділу КОРД. Вже є затримані за підкуп виборців.

 

Паралельно із спецпідрозділом працює поліція – зареєстровано понад 100 повідомлень про порушення виборчого законодавства.

 

Ужгород, Виноградів, Іршава. Десятки обшуків одночасно проходять в домівках сільських голів, депутатів міських, сільських та районних рад. У середу, 17 липня силовиків помічено у селах ВеликоБерезнянщини.

 

З джерел наближених до правоохоронців, стало відомо, що вилучено готівку, списки підкуплених виборців, задокументовано групу осіб, яка через підпорядкованих посадовців та довірених осіб організувала «схему» скуповування виборчих голосів за одного з кандидатів у народні депутати України на позачергових виборах до Верховної Ради. За попередньою інформацією, це кандидат із клану Балог.

 

Правоохоронці проводять санкціоновані обшуки за місцем мешкання осіб, причетних до організації мережі підкупу виборців. Перевіряються голови сіл та працівники бюджетної сфери.

 

Арешти за підкуп розпочались. У свою чергу, силовики попереджають – за порушення виборчого законодавства передбачена кримінальна відповідальність. Кандидати та особи, які погоджуються продати свій голос за певного кандидата, мають розуміти, що за свої незаконні дії вони відповідатимуть за законом.

Спецоперація силовиків триває.

 

 

Довідково:

Наталія Калиновська, Департамент захисту економіки Національної поліції України тел.довіри (098) 103-96-59 dze@ekon.np.gov.ua

Поліція Закарпаття просить громадян повідомляти про відомі їм факти порушення виборчого законодавства. Повідомити про порушення ви можете за телефоном «102», через канал зв’язку «Безпечне місто Ужгород» у додатку Телеграм, або безпосередньо звернувшись до найближчого відділку поліції.

clipnews