Закарпатські параолімпійці зайняли третє командне місце на міжнародному турнірі з настільного тенісу в Німеччині

04-07 липня 2019 року в Федеративній Республіці Німеччині в містечку Дурах, що в Баварії, відбулись міжнародні змагання спортсменів-інвалідів та ветеранів спорту з настільного тенісу. Вперше в них активну участь прийняли спортсмени з Закарпатської області. У змаганнях прийняли участь 8 команд з різних країн Європи. Відрадно, що українська збірна у цих змаганнях зайняла третє командне місце. Перше і друге місце зайняли представники Сербії і Польщі. Господарі ж турніру зайняли п’яте місце. Змагання проводились виключно в командному заліку. За звитягу закарпатські параолімпійці та ветерани спорту були нагороджені кубком і грамотою. Серед закарпатських параолімпійців участь у змаганнях прийняли члени Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, Микола Ляхов та Антоніна Ходзинська. Тренером закарпатських параолімпійців виступив Іван Біров, який також виступав в якості ветерану спорту. Найкращі результати серед закарпатських спортсменів показали Іван Біров, Олександр Лизанець і Антоніна Ходзинська.
Попри те, що закарпатські спортсмени не зайняли перше місце вони не падають духом та обіцяють наступного року показати кращий результат. Зі слів Олександра Лизанця крім досвіду участі в такому турнірі, де виступають кращі параолімпійці Європи йому вдалось налагодити контакти з представниками збірної Німеччини з приводу співпраці в тому числі в плані створення спортивно-реабілітаційного центру в місті Ужгороді.
Закарпатські спортсмени-інваліди висловлюють щиру подяку всім хто допоміг з фінансуванням участі закарпатських параолімпійців в турнірі, а саме: директору ТОВ «ФАВА-ТЕХНІКС» Бендзар Мар’яні Богданівні, першому заступнику голови Закарпатської обласної ради Борто Йосипу Йосиповичу та ужгородському підприємцю Сергію Фаркашу.
clipnews