Вже у серпні депутати можуть проголосувати Перспективний план розвитку Закарпаття

За ініціативи керівника Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка при адміністрації діє Міжвідомча робоча група з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів в області.

Напрацювання міжвідомчої робочої групи із врахуванням висновків експертів, пропозицій органів місцевої влади, будуть включені до Перспективного плану розвитку, без якого рухатися в процесі подальшої децентралізаційної реформи практично неможливо.

«Рішення про об’єднання громад має бути не заполітизованим, тут важлива саме економічна складова із урахуванням географічних особливостей», – наголошує президент Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад, народний депутат Михайло Лаба. «Тому закликаю керівництво органів місцевого самоврядування районного рівня, у тому числі округу №70, від якого я обраний до парламенту, якомога швидше надати до Міжвідомчої робочої групи при ОДА свої пропозиції та напрацювання, аби їх було включено до Перспективного плану створення спроможних об’єднаних територіальних громад».

Вже у серпні цей план має бути винесений на сесію облради та проголосований.

 

clipnews