Виборчі пристрасті: Закарпаття повстало проти клану Балог

Вже точно відомо, що до Ради не проходять Іван та Павло Балоги, які балотуються по 70 та 73-му мажоритарних округах відповідно. Також, поразки зазнали висуванці та члени їхньої партії «Єдиний Центр».

 

Округ № 68 (Ужгород), опрацьовано 100 % протоколів. Тут ставленик Балог і їх політичної партії Єдиний Центр Михайло Фединець став аж 10-им.

Округ № 69 (з центром у Мукачеві), опрацьовано 100 % протоколів. Тут Віктор Балога переміг Едгара Токара із незначним відривом. Едгар Токар, який висувається від партії «Слуга Народу» заявив, що спостерігачі зафіксували більше 30 порушень на ДВК у день виборів, по двох із них тривають кримінальні провадження. «Сфальшовані результати на кількох дільницях ми будемо оскаржувати у суді. Це не моя забаганка, це – мій обов’язок перед Вами», – заявив Едгар Токар.

Округ № 70 (із центром у Сваляві), опрацьовано 83,49 % протоколів. Впевнене лідерство утримує кандидат від «Слуги Народу» Михайло Лаба. У свою чергу, Іван Балога посідає лише четверту сходинку.

Округ № 71 (із центром у Хусті), опрацьовано 100 % протоколів. Тут переможцем став самовисуванець Валерій Лунченко із 49,14% підтримки виборців. У свою чергу, член балогівської партії «Єдиний Центр» Петро Добромільський, », який зареєструвався самовисуванцем став четвертим із результатом 3,32%.

Округ № 72 (із центром у Тячеві), опрацьовано 100 % протоколів. Тут від «Єдиного Центру» висувався Василь Йовдій, він посів 5 місце.

Округ №73 (із центром у Виноградові), опрацьовано 87,82 протоколів. Тут Павло Балога йде четвертим – 10,08%. Наразі перше місце посідає Владіслав Поляк із 40,90 %.

 

Результати свідчать самі за себе. Незважаючи на підкуп та адміністративний тиск, Закарпаття очищується від клану Балог. На черзі – вибори до місцевих рад.

 

clipnews