Важелі гальма і зчеплення для мотоциклів

Більшість важелів, за допомогою яких відбувається керування гальмовою системою або системою зчеплення, можуть служити вірою і правдою практично весь час, поки використовується мотоцикл. Причини заміни важелів на мотоциклі, які встановлені ще на заводі, не так багато, а основні дві. Перша причина це поломка важеля. Зламати його, коли мотоцикл знаходиться в звичайному для себе становищі досить проблематично. Хіба що сам важіль виготовлений з неякісного матеріалу. А ось якщо відбувається падіння мотоцикла, то поломка важеля вельми вірогідна.

Причини заміни важелів

Друга причина ніяк не пов’язана з цілісністю або можливістю важеля виконувати свої функції. У другому випадку причиною замінити важіль може стати елементарне бажання поліпшити зовнішній вигляд свого мототранспортного засобу. Що ж, естетика теж не остання річ для байкера. Крім естетики або поліпшення зовнішнього вигляду мотоцикла, багато власників мотоциклів вважають, що замінити заводські важелі необхідно і для створення більшого рівня комфорту при їзді. Важелі встановлені виробником, як правило, мають довжину, таку ж, як і сама ручка.

У випадку, якщо вичавлювати такий важіль стає складніше через необхідність прибирати з ручки практично всі пальці, що незмінно послаблює силу захоплення. Останнє може привести до втрати контролю над управлінням мотоцикла і подальший розвиток подій може призвести до небажаних результатів, після чого може знадобитися не тільки заміна важеля, а й дороге лікування. Вирішити таку проблему цілком під силу спеціальним коротким важелем на https://motokvartal.com.ua/rychagi/, який можна замінити стандартним важелем, як зчеплення, так і гальма.

Перевага і виробники коротких важелів

Кращими виробниками важелів для мотоциклів на сьогоднішній день, фахівці вважають компанії Vicma і Nachman, які вже багато років постачають в торговельну мережу якісні та надійні вироби. Які можна знайти в Мотоквартал. Серед цих виробів є регульовані важелі для системи гальмування, а також для зчеплення. Привабливість таким ручкам надає матеріал, з якого вони виготовлені. Таким матеріалом є високоміцний алюмінієвий сплав, а сам важіль регулюється при установці в різних позиціях.

Для управління таким важелем досить задіяти всього лише два або три пальці однієї руки, що звичайно ж набагато безпечніше і зручніше, ніж у варіанті управління за допомогою звичайних важелів. Мало того, короткі важелі мають таку конструкцію, яка дозволяє їм складатися без поломки, наприклад при падінні мотоцикла. Для виготовлення коротких важелів можуть використовуватися легкі сплави, а методом їх виготовлення може бути лиття з подальшим фрезеруванням.

Міцність і щільність важелів виготовлених вищевказаним методом збільшується, але при цьому збільшується і ціна на такі важелі. Ще більш міцні важелі виходять в результаті застосування такого матеріалу, як титан. Практично всі важелі, виготовлені за новими технологіями і з матеріалів підвищеної міцності, застосуються мотоциклістами, які беруть участь в різних змаганнях, а також любителів затюнинговати свій мотоцикл.

partnernews