В Ужгороді провели незаконний конкурс на керівника Ужгородської міської поліклініки (відео)

В Ужгороді комісія обирала нового керівника Ужгородської міської поліклініки. Нинішня виконувачка обов’язків головного лікара Віра Качанова вважає проведення конкурсу незаконним, однак міська рада усі звинувачення відкидає.

 

Незаконний – саме так про конкурс на заміщення посади керівника Ужгородської міської поліклініки говорить Віра Качанова. Саме вона очолювала медичний заклад, а зараз у статусі виконувачки обов’язків. Стверджує, що про конкурс взагалі дізналася зі ЗМІ. Додає, що вже подали позов до суду. За словами Віри Качанової, вакантної посади в закладі немає, і поліклініка риззикує взагалі втратити ліцензію.

Натомість начальник відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради Василь Решетар стверджує, що міська рада прийняла рішення провести конкурс на посаду нового керівника на підставі закону України «Про місцеве самоврядування». Про конкурс повідомляли на сайті міської ради, після чого отримали документи від 4 кандидатів. Серед них Віри Качанової не було, каже Василь Решетар. До самого конкурсу допустили трьох осіб. У складі комісії — восьмеро членів: депутати міської ради і представники громадськості.

На ситуацію відреагувала професійна спілка працівників охорони здоров’я України. “Відповідно до частини 4 статті 36 КЗпП України у разі зміни власника підприємства, а також у разі його реорганізації продовжується дія трудових договорів працівників, окрім випадків скорочення їх чисельності або штату. Вказана норма поширюється також і на працівників ЗОЗ, які працюють за безстроковими трудовими договорами або контрактами якщо інше не визначено у контракті”, — ідеться у заяві профспілки.

За результатами відкритого конкурсу 5 із 8 голосів и отримала Алла Сіра. Результати оформлять у вигляді протоколу. А вже завтра члени комісії мають підписати його та подати на затвердження міському голові для призначення директора Ужгородської міської поліклініки. Нова керівниця зможе розпочати виконувати свої обов’язки з моменту підписання документу. Разом з тим питання законності конкурсу ще має бути розглянуто в суді за позовом діючого керівника — Віри Качанової.

 

clipnews