В Офісі Президента відреагували на погрози Ужгородського міського голови працівникам пологового будинку

В Офісі Президента України відреагували на відео щодо ситуації, яка склалася в Ужгородському пологовому будинку. Сьогодні колектив медзакладу зустрівся із головою Закарпатської ОДА Ігорем Бондаренком.

Колектив Ужгородського пологового будинку заявив про залякування зі сторони міського голови Богдана Андріїва (відео)

На зустріч очільник області прийшов із міським головою Ужгорода Богданом Андріївим та його заступником Олександром Білаком. Останні, переконаний, знайшли тисячу причин, аби виправдати свої незаконні дії, які мотивовані фінансовою вигодою. Однак, наскільки мені відомо, колектив медзакладу розставив усе по своїх місцях і пояснив губернатору, звідки і які дують вітри.

Ігор Бондаренко пообіцяв на завтра до обіду знайти вихід із ситуації, що склалася. Маю велике сподівання, що рішення буде об’єктивним і очільник області стане на бік колективу. За свою відвагу дати опір злочинній системі міста медики заслуговують на справедливість. Власне, як цієї справедливості заслуговують усі бюджетні заклади міста, на які сьогодні здійснюється шалений тиск із боку міської влади.

 

Підпал автівки лікаря Ужгородського пологового будинку

Мера Ужгорода Богдана Андріїва та його брата, депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва назвали замовниками підпалу автівки претендента на посаду директора Ужгородського пологового будинку Вікторії Пантьо. Про це йдеться у колективній заяві працівників медичного закладу : "після двох попереджувальних підпалів авто претенденту на посаду директора пологового будинку Вікторії Пантьо, взявши гроші від іншого претендента, який неодноразово притягався до відповідальності за корупцію, цинічно нехтуючи думкою трудового колективу та громадськості, брати Андріїви вирішили перетворити конкурс на аукціон". Деталі – https://trubyna.org.ua/novyny/kolektyv-uzhhorodskoho-polohovoho-budynku-zaiavyv-pro-zaliakuvannia-zi-storony-miskoho-holovy-bohdana-andriiva-video/

Geplaatst door Трибуна op Dinsdag 30 juli 2019

 

clipnews