Ужгородський мер Андріїв затіяв чергову кримінальну оборудку з майном міста (документ)

На сесійне засідання міськради було винесено проект рішення щодо демонтажу димової труби та частини приміщень по вул. Легоцького,64 б. Йшлося про те, аби провести ці роботи за бюджетні кошти, внаслідок чого буде зменшено квадратуру об’єкту. Наразі це приміщення знаходиться в оренді підприємства, що дотичне до певних міських чиновників (в т.ч. міського голови).


Здійснивши ці демонтажні роботи, можна буде зменшити ціну викупу об’єкту за вищевказаною адресою. До того ж, вивільниться металобрухт та вироби, які в подальшому, ймовірно, продадуть й отримають за це неправомірну вигоду. Чому місто повинне сплачувати за такі афери власні гроші?! Потрібно чітко проконтролювати, щоб всі роботи здійснювались виключно за кошти орендаря!

 

Нагадаю, минулоріч такі ж дії були вчинені щодо міської друкарні!

На попередньому сесійному засіданні я пропонував внести зміни в положення щодо діяльності департаменту міського господарства, які б давали змогу отримувати інформацію ДО прийняття таких рішень. На жаль, депутатський корпус у цьому мене не підтримав, оскільки мер був категорично проти.

 

Цікаво, скільки справ ще потрібно порушити, аби свавілля наших представників влади закінчилось???
Сьогодні під час розгляду цього проекту рішення я запропонував депутатам не підтримувати його і, для початку, розібратися у цій ситуації. До мене не дослухались. Відповідно, як голова комісії з питань комунальної власності, ремонту житлового фонду, благоустрою міських шляхів та внутрішньо-квартальних територій – змушений звертатись у прокуратуру, щоб там дали належну оцінку таким діям. Про хід подій цієї справи повідомлятиму додатково. Громадськість повинна знати про такі дії нинішнього керівництва міста!

 

Михайло Чурило

 

ЧИТАЙТЕ також: 

Гроші на вітер: масова купівля голосів електорату не допомогла брату ужгородського мера потрапити до парламенту (відео)

clipnews