У “вииборчій справі Балоги-Токаря” суд зобов’язав ОВК №69 розглянути заяву останнього (ВІДЕО)

Колегія суддів Закарпатського окружного адміністративного суду в складі Р.Ващиліна, П.Микуляка, Я.Калинич прийняла прогнозоване “соломонове” рішення: частково задовільнила позов Едгара Токаря і, відповідно, скасувала рішення ОВК №69 від 23 липня і зобов’язала комісію розглянути заяву Е.Токара щодо повторного перерахунку голосів.

 

Про це gовідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

“Саму заяву ОВК, звісно, розгляне, а от чи прийме рішення про повторний підрахунок – під питанням”, – констатує В.Грегор.

Як раніше інформували місцеві ЗМІ, після дослідження матеріалів справи щодо “мукачівського” виборчого округу №69, перегляду відеоматеріалів, додаткових пояснень і дебатів сторін – представників кандидатів Е.Токаря і В.Балоги, відповідача – ОВК №69, суд о 13:30 пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення.

Колегія суддів розглядала позов кандидата в народні депутати по “мукачівському” виборчому 69-окрузі Едгара Токара до окружної виборчої комісії №69 щодо порушень виборчого законодавства на позачергових виборах до Верховної Ради із вимогою зобов’язати ОВК здійснити перерахунок голосів на декількох “проблемних” дільницях.

Йдеться про, начебто, фальсифікації під час голосування, виявлені командою кандидата від “Слуга Народу” Е.Токара, в Мукачеві, зокрема на спецдільниці в лікарні і дитсадку №9 та в с. Суха Іршавського району.

Наразі за останніми даними ЦВК №69 Едгар Токар “відстає” від Віктора Балоги на 798 голосів.

 

☝️➡️Продовження оголошення рішення тут на моїй оф.сторінці:https://www.facebook.com/Vitaliy.Gregor.official/videos/388291831890029/

Geplaatst door Vitaliy McGregor op Dinsdag 30 juli 2019

***upd: Суд прийняв прогнозоване "соломонове" рішення: частково задовільнив позов Едгара Токара – скасувати рішення ОВК69 від 23 липня і зобов'язати ОВК розглянути заяву Е.Токара щодо повторного перерахунку голосів. 🚮 Саму заяву ОВК зісно розгляне, а ось чи прийме рішення про повторний підрахунок під питанням.—⚖ Суд оголошує рішення у "виборчій" справі "Токар-Балога" по #69округ ✅ ===👉 Як інформувалось раніше, після дослідження матеріалів справи щодо "мукачівського" виборчого округу №69, перегляду відеоматеріалів, додаткових пояснень і дебатів сторін – представників кандидатів Е.Токара і В.Балоги, відповідача ОВК #69, суд о 13:30 пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення.👨🏻‍⚖️ Розглядає "виборчу" справу колегія суддів Закарпатського окружного адмінсуду в складі Р.Ващиліна, П.Микуляка, Я.Калинич за позовом кандидата в народні депутати по "мукачівському" виборчому 69-окрузі Едгара Токара до Окружної виборчої комісії №69 щодо порушень виборчого законодавства на позачергових виборах до ВР і вимогою зобов'язати ОВК здійснити перерахунок на 6-и "проблемних" дільницях. ⚠️Йдеться про ймовірні фальсифікації під час голосування, виявлені командою мукачівською кандидата від "Слуги Народу" Е.Токара, зокрема в Мукачеві на спецдільниці в райлікарні і дитсадку №9 та в с. Суха Іршавського р-ну.🤔 Ймовірно суд прийме "соломонове" рішення і частково задовільнить позов Едгара Токара – скасувати рішення ОВК69 від 23 липня і зобов'язати ОВК розглянути заяву Е.Токара щодо повторного перерахунку голосів. 🚮ℹ️ Наразі за останніми даними ЦВК Едгар Токар "відстає" від Віктора Балоги на 798 голоси.

Geplaatst door Віталій Грегор – громадський діяч op Dinsdag 30 juli 2019

 

 

clipnews