Штрафи для власників “євроавто” можуть знову відкласти

Президент України Володимир Зеленський зареєстрував законопроект № 10462 про відстрочку застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України. Про це свідчать дані офіційного сайту Верховної Ради, яку Зеленський закликав зібрати позачергове засідання.

Текст законопроекту поки не оприлюднений, однак, як випливає з назви документа, Зеленський пропонує відкласти штрафи для водіїв нерозмитнених “євроблях”.

Цей законопроект знаходиться в списку документів, які, як вважає Зеленський, Рада повинна розглянути до виборів. На сайті парламенту він значиться як “невідкладний”.

 

У травні Верховна Рада вже внесла зміни до Податкового кодексу, щоб відстрочити застосування санкцій до власників “євроблях”. Спочатку штрафувати повинні були вже з 24 травня, проте дату змінили на 24 серпня. Як відзначають економісти, навіть від цього перенесення введення штрафів держбюджет втрачає мільярди гривень, так як, за даними ДФС, не розмитнені близько 430 тис. “євроблях”.

Як відомо, в листопаді 2018 року Верховна Рада зменшила розмір акцизу на ввезення авто, а “євробляхам” дала 50% -у знижку на три місяці. Протягом пільгового періоду українці встигли розмитнити 218 тис. авто.

 

 

Михайло Лаба – "Слуга Народу"

Михайло Лаба – єдиний кандидат від політичної партії «Слуга Народу» в окрузі 70!Підтримайте команду Президента! Приходьте на вибори 21 липня і зробіть правильний вибір!

Geplaatst door Слуга Народу – Михайло Лаба – Округ 70 op Dinsdag 9 juli 2019

clipnews