Сергій Ратушняк звернувся до Президента щодо кандидатів-шахраїв

Відкритий лист Президенту – України.

Шановний пан Президент.

В Закарпатті з 1998 року встановлена влада однієї злодійської сім‘ї – братчики Балога і Петьовка. Тільки зараз, у зв’язку з Вашою перемогою і приходом лише однієї нової людини заступником в центральний апарат СБУ в Закарпатті конфісковано контрафактних сигарет на 70 млн грн. Це не більше місячних обсягів контрабанди цього ОЗУ.

Але,- увага. Член цієї банди – родич Балоги – Гелетей (на прозвисько «Гейза») ПРОДОВЖУЄ «плідно» працювати першим заступником облСБУ в Закарпатській області.

Ця банда – це тисячі безкарних злочинів, терор і пограбування краю і держави.

Зараз вони знов безкарно підкуповують виборців і знов ведуть своє сімейне ОЗУ до ВР. До цієї банди приєднався друг і соратник Яценюка по ВО в м. Хуст – сумнозвісний Валера Лунченко. По ВО в м. Ужгород від цієї банди знов іде член БПП – «ужгородський Свинарчук» Роберт Горват. Єдиний йог «конкурент» – грабіжник і казнокрад, контрабандист в особливо величезних розмірах Андріїв Андрій і його брат – казнокрад мільярдів ужгородського бюджету братик Андріїв Богдан. Їх підкупи ні їхнє СБУ, ні їхнє МВС, ні їхня прокуратура і суди не зупиняє. Всі шість мандатів Закарпаття ідуть в руки СИСТЕМНИХ ЗЛОЧИНЦІВ, КАЗНОКРАДІВ, ХАБАРНИКІВ братків Балог, Петьовки, Горвата, Лунченка і братків Андріївих.

І все це завдяки мажоритарній системі виборів і тотальній корупції в правоохоронних органах.

Сергій Ратушняк. м. Ужгород.

partnernews