Проти партії «Слуга Народу» та її кандидата Михайла Лаби продовжується справжня війна (фото)

Слідом за агітаційними біг-бордами, підробленими у стилі «Слуги Народу» та її кандидата у виборчому окрузі №70, що нібито Щур є представником команди Президента, розпочалося самовільне захоплення рекламоносіїв, які йому не належать і не отримано дозволів на їх розміщення.

Із останніх виявлених при в’їзді у Сваляву самовільно, без будь-яких домовленостей поклеїли агіт-матеріали Щуря. Власник біл-борду протягом години знищив псевдо-агітаційну наклейку та звернувся із відповідною заявою до поліції. А скільки ще таких самозахоплених площ, про які навіть не здогадуються їх власники…

Вночі у селі Черник опонуюча політсила заклеїла біл-борд єдиного кандидата округу №70 від політичної партії «Слуга Народу» Михайла Лаби. Також на Свалявщині були знищені біл-борди Михайла Лаби та його опонента. У самому Міжгір’ї під покривом ночі викрадають банери Михайла Лаби.

 

Верховна Рада, до якої хоче бути обраним Василь Щур та деякі інші опоненти – це законотворчий орган України. А вони розпочали дорогу туди з бруду, брехні, маніпуляцій та власне з порушення законів. І треба бути сліпим, щоб цього не бачити, чи наївним простаком, щоб це не помічати, або ж вважати нормальним.

Може настав час зняти «рожеві окуляри» та поглянути на стан Міжгір’я та району, якими Василь Щур керує роками на різних посадах під прапорами різних партій. Замислитись і 21 липня дати справедливу оцінку.

Доріг нема навіть у самому Міжгір’ї, як нема і повноцінної системи центральної каналізації – нечистоти просто стікають у ріку, шкільний спортмайданчик перетворили на будівельний, будинок культури роками простоює і руйнується, натомість поруч зводиться розкішний торгово-розважальний центр, який пов’язаний із цим «успішним» господарником. Сміттєзвалище вбиває не тільки природу, воно непомітно отруює жителів, на шкільному подвір’ї «туалет», у який просто зайти не можливо!

Звісно, коли живеш тут роками, то просто до всіх цих обставин і речей звикаєш, а встановлення відрізку тротуару, чи то фонтану з ліхтарями – сприймається як щось важливе і керівник зводиться до рангу святих. Насправді ж, це господарські питання, які й так мали виконуватись. І чимало наших закарпатців, повернувшись із заробітків це розуміють.

Наш округ, незважаючи на складну гірську місцевість має великий економічний потенціал, у першу чергу це туристичний напрямок і відповідно робочі місця з нормальною зарплатою у себе вдома. Якщо ми цього не хочемо, то можемо й надалі жити без каналізації і доріг, з «бударем» замість чистої вбиральні…

 

Міжгір'я продовжують захаращувати агітаційними білбордами-підробками. Активізувались після зустрічі Михайла Лаби з громадою Міжгірщини.А ми нагадуємо, що єдиним кандидатом-мажоритарником від політичної партії Слуга Народу у 70 окрузі є Михайло Лаба!#зробимоїхщераз

Geplaatst door Слуга Народу – Михайло Лаба – Округ 70 op Woensdag 17 juli 2019

 

clipnews