Поліція 3акарпаття розслідує тринадцять кримінальних проваджень, пов’язаних із виборами до Верховної Ради України

Упродовж виборів до Верховної Ради України в поліцію Закарпаття надійшло 276 заяв та повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. За наслідками їх розгляду розпочато 13 кримінальних проваджень й складено 36 адмінпротоколів. 

 

Станом на сьогодні, 24 липня, в Головне управління Національної поліції в Закарпатській області надійшло 276 заяв і повідомлень про скоєні злочини та правопорушення, пов’язані з виборами до Верховної Ради України.

 

За даними фактами  розпочато 13 кримінальних проваджень. Зокрема, 2З липня в поліцію звернувся із заявою один із кандидатів в народні депутати по виборчому округу №69. На думку заявника, під час проведення виборів на спеціальній дільниці, розташованій в одному з медичних закладів міста Мукачево, керівництво медзакладу надало неправдиві відомості про кількість виборців на даній дільниці.

 

Дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань й розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.158 Кримінального кодексу України (Неправомірне використання виборчих бюлетенів, підлог виборчих документів або неправильний підрахунок голосів чи неправильне оголошення результатів виборів). Слідство у справі триває.

12 кримінальних проваджень

12 кримінальних проваджень, пов’язаних із виборами до Верховної Ради України, розслідує закарпатська поліція

Geplaatst door Телеканал Sirius op Dinsdag 23 juli 2019

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 

 

clipnews