Обман у 70-му окрузі: виборцям надсилають підроблені фото бюлетенів

Факт розсилки неправдивих повідомлень мешканцям 70-го округу в день тиші зафіксували в Закарпатті. Одразу кілька жителів округу звернулися до кандидата-мажоритарника Лаби Михайла з інформацією, що вони через вайбер отримали повідомлення з невідомого номера – із макетом бюлетеня з неправдивими відомостями. До листа прикріплене підроблене фото бюлетеня, де написано нібито Василь Щур є кандидатом від партії «Слуга Народу», а Лаба Михайло – самовисуванцем. Хоча все навпаки! Така інформація є неправдою і може ввести виборців в оману.

 

Лаба Михайло звернувся до правоохоронців із заявою про вчинення кримінального правопорушення за ст. 157 Кримінального кодексу України. А саме перешкоджанню вільному здійсненню громадянами виборчих прав та веденню передвиборної агітації.

 

Сам Лаба Михайло прокоментував цю неприємну ситуацію, як явний прояв нечесної гри. Таким незаконним чином Василь Щур намагається обманом відібрати голоси у реального кандидата від партії. Порушення вже не перше. Лише вчора у місті Перечин зафіксували роздачу агітаційних матеріалів із неправдивою інформацією щодо причетності Щура до партії «Слуга Народу». Лаба Михайло, який є єдиним кандидатом від пропрезидентської партії в окрузі, додав, що настільки брудних ходів від опонента не чекав, тим паче в день тиші. «Я за чесні вибори, і не дозволю, щоби людей посміли вводити в оману, тому одразу звернувся в поліцію. Зараз справою вже займаються правоохоронці», – сказав Лаба Михайло.

 

PMG.ua

 

До теми: Бруд, маніпуляції та підкуп: найскандальніший виборчий округ Закарпаття

clipnews