Нечесна агітація від Щура – голова Міжгірської райради прикидається кандидатом від президента (відео)

Агітаційні матеріали від Василя Щура брендовані кольорами та шрифтами «Слуги народу», а на пакеті з газетами та буклетами навіть є логотип «Зе», схожий на той, що використовує пропрезидентська політсила!

Сьогодні агітаторів з плагіатом спіймали на гарячому в Перечині волонтери найрейтинговішої української партії. На фото видно – на пакетах лого «Зе» та партійні кольори «Слуги народу». У роздруківках – неправдива інформація щодо начебто причетності самовисуванця Щура до партії президента та заклики підтримати його як ЗЕкандидата. Волонтери викликали поліцію. На місці правоохоронці вилучили продукцію та склали протокол за неправдиву агітацію.

Вочевидь, саме популярність пропрезидентської політсили серед українців, зокрема і на Закарпатті, і «надихнули» Щура, який у різні часи був і в «Партії регіонів», і у «Відродженні», перефарбуватися. І збрехати виборцям 70-го округу про свою причетність до ЗЕкоманди.

У закарпатському офісі «Слуги народу» такі методи вважають огидними. Кажуть, це ще раз доводить: саме чесна кампанія вирізняє їхніх справжніх кандидатів від решти. І нагадують: кандидат «Слуги народу» по 70 округу з центром у Сваляві – ЛАБА МИХАЙЛО. Закликають голосувати саме за нього, і не дозволити таким “щурам” дурити себе наступні 5 років!

 

PMG.ua

Зе!!!

Від партії "Слуга народу" єдиний кандидат це Лаба Михайло Михайлович!!!!!!

Geplaatst door Команда Зе 70 округ officially op Vrijdag 19 juli 2019

 

clipnews