На Закарпаття завітає фестиваль “З країни в Україну”

Фестиваль «З країни в Україну» розпочинає подорож Україною. 18 міст, 4 регіони і сотні учасників – подія, яка нікого не лишить байдужим.

 

Вперше мандрівний культурно-просвітницький захід виїде за межі східної частини країни.

З 2 по 4 серпня 2019 року у Тячеві, Берегові та Мукачеві, 9-11 серпня в Бердянську, Мелітополі та Каховці та 16-18 серпня в Чорноморську, Білгород-Дністровському та Ізмаїлі відбудуться фестивалі «З країни в Україну». Це ще 9 фестивалів, які додаються цього року до Щастя, Попасної, Лисичанська, Покровська, Вугледара, Авдіївки, Торецька, Мангуша та Волновахи.

Цього літа заходу виповнюється 6 років. За цей час більше 40 міст сходу та півдня України побачили, наскільки різноманітною та сучасною є наша країна і скільки талановитих майстрів, артистів та громадських діячів живуть серед нас.

Місія проекту – сформувати нове розуміння української ідентичності, показати, скільки всього цікавого, нового та стильного є в Україні, як наша країна змінилася за останні роки.

Тож цьогорічне гасло фестивалю – «Свідомі дії свідомих людей». Команда заходу організаторів розробила 14 унікальних напрямків, які різнобічно демонструють найцікавіші українські культурні та мистецькі сфери життя.

 

На Закарпатті матимуть місце такі локації:

Майданчик інтелектуальних ігор, де представлені ігри: «Лісові комерсанти», «Memory», «Життєвий капітал», «Шахматний турнір» тощо.

Містечко майстрів, де учасників вчитимуть робити воскові свічки, ткати бісером, робити кулони-обереги з дерева, ляльки-мотанки та багато іншого.

Відкрита бібліотека з бук-кросингом та літературними іграми «Буриме», «Літературне доміно», «Емпатіо».

«Молодь і спорт», де змагатимуться в естафетному бігові, регбі та парному тенісі

На майданчику «Охорона здоров’я» можна буде попрацювати з психологом, пройти тренінг з базової підтримки життєдіяльності.

Сучасна Україна буде представлена робототехнікою, а в Тячеві представлять також VR-пристрої та 3D-принтери.

Влада і громада матиме змогу зустрітися на одній із локацій фестивалю на панельній дискусії фестивалю, а в Мукачево місцеві активісти запропонують представникам влади пограти в настільний теніс.

У Містечку НГО відбудуться представлення місцевих громадських організацій, різноманітні інтерактиви та панельні дискусії.

Дитячий майданчик, де будуть ігри «Машинки», «Рухаємося вперед», вивчення танців «Соку-соку, бачі-бачі», «Бельгійський банс»

Фотовиставка з пейзажами України

Кіномайданчик із показом соціальної реклами та короткометражок від українських режисерів.

Частина локацій матиме унікальну складову для кожного міста. Так у Тячеві буде лекція про історію міста від місцевого фахівчині Наталії Маджари. У Берегові будуть представлені нові спортивно-настільні ігри. Динамічні, азартні, корисні і доступні ігри для дітей і дорослих (Новус, морський більяр з Латвії, Карум з Індії, Крокинол з Канади, Джаколо з Нідерландів, Кульбуто з Франції, Єластік з Франції, Кватро-Єластік з Чехії, Корнхол зі США, Рибалка з України, Акробати з Кореї). У Мукачеві запропонують малу музичну сцену, де виступатимуть: «You (ля)», «F.E.V.E.R.», «Menthol», «Escape» та багато іншого.

Також передбачені радіальні виїзди до інтернатів, дитячих будинків, будинків літніх людей із частиною програми фестивалю.

Фестиваль закінчиться концертною програмою. Увечері на головній сцені фестивалю виступлять: VERBA, NESPROSTA, ХАС, Balaklava Blues, KiRA MAZUR

Вхід на всі заходи фестивалю – вільний.

 

 

clipnews